DENETÇİ YARDIMCISI GİRİŞ SINAVI İNTERNET BAŞVURU SİSTEMİ
Sınav başvuru sistemine hoş geldiniz. İnternet üzerinden başvurunuzu başarılı bir şekilde yapabilmek için aşağıdaki uyarıları dikkatlice okuyunuz!
Denetçi Yardımcılığı Sınav İlan Duyurusu
Denetçi Yardımcılığı için iletişim numarası : (0312) 705 5443 - (0312) 705 5414)
Uygulamanın çalışması için Internet Explorer 11.0 tarayıcı kullanınız.
Denetçi Yardımcılığı için Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ,Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapacaklardır.
Bu formun altında bulunan başvuru linkine tıkladıktan sonra karşınıza resimdeki form gelecektir. Yeni üye kaydı yapmak için Yeni Üye butonuna basarak ikinci aşamaya geçilir.
Yeni Üye formunda iken nüfüs cüzdanınızdaki bilgileri ve şifrenizin yollanacağı bir E-Posta adresini eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra kabul ediyorum butonuna basarak şifreniz mail adresinize yollanacaktır. Mail adresine gönderilen şifre en fazla yarım saat içinde ulaşması gerekmektedir aksi takdirde yukarıda verilen iletişim numaralarıyla yetkililere ulaşınız! Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının internet başvurusu esnasında uyulacak kuralları okumak için bakanlığın isminin yazılı olduğu linke tıklamalısınız.
Ayrıca yeni üye kaydı yaparken kullandığınız mail adresinize erişemediğiniz takdirde yapmanız gereken tıpkı yeni bir üye kaydı yapar gibi kayıt işlemlerinizi yapmanız ve en son kısımda kullanacağınız mail adresini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Sistem sizin mail adresinizi güncelleyip şifrenizi mail adresinize yollayacaktır.
Sınav başvurusu için